O nas

BIŻUTERIA GALINY KOWALSKIEJ

Biżuteria Galiny Kowalskiej to miejsce łączące w sobie pasję, wizję, piękno i radość. Pasją kierują się wszyscy, począwszy od projektantów i twórców, po sprzedawców, którzy pełnią rolę doradców, służących pomocą i radą. Wizją dzieli się założycielka i twórczyni firmy- Galina Kowalska, która nadaje temu miejscu kształt i charakter. Łączy ona stylistykę i wrażliwość wzornictwa galicyjskiego- od Krakowa, poprzez huculszczyznę, po Lwów.

HISTORIA FIRMY

Firma BIŻUTERIA GALINY KOWALSKIEJ powstaje w roku 2008. Tworzy ją Galina Kowalska -rodowita lwowianka, przesiąknięta duchem i kulturą tego miasta, a jednocześnie z pochodzenia Polka, Miss Ukrainy, tancerka i aktorka od dwudziestu lat mieszkająca i pracująca w Krakowie.

Dewiza, jaką kieruje się w życiu i w pracy jest jedna – uczciwość, pracowitość, dobroć, radość i wiara w ludzi, osadzone w odpowiedzialnym, kreatywnym i profesjonalnym działaniu. Dokładnie według tych wartości, Galina skupia wokół siebie grono współpracowników, współtwórców i przyjaciół.
Jednakże największą siłą jest rodzina- ciepły i wpierający mąż Zbyszek i dwie córki, Nastia i Tosia. To Zbyszek własnie jest konstruktorem i aranżerem naszych wszystkich przepięknych, kolorowych stoisk.

Przyjaźń, współpraca, kreatywność, radość i wzajemne wsparcie, to atmosfera panująca w naszej firmie, którą od ponad dziesięciu lat pragniemy się dzielić z Państwem zarówno w przestrzeni medialnej jak i w trakcie spotkań z Państwem na wystawach, giełdach, prestiżowych jarmarkach i festiwalach, oraz giełdach minerałów, na terenie całej Polski, a także poza granicami naszego kraju.

ASORTYMENT I STYLISYKA

Zarówno w naszym internetowym sklepie, jak i na naszych stoiskach, oferujemy Państwu biżuterię najwyższego gatunku pod względem jakości materiałów, z których jest ona zrobiona, a także precyzji i artystycznego kunsztu jej wykonania. To małe, unikatowe dzieła sztuki, reprezentujące dwa nurty stylistyczne:

  1. STYL ETNICZNY I FOLK –biżuteria szklana, ceramiczna i wianki- już od 2014 roku przywracamy polskiej modzie wianki oraz wzornictwo regionu Galicji od Krakowa po Lwów i kreując modę folk i wkładając nasze przepiękne wianki na głowy wszystkich kobiet i kobietek, od maleńkich dziewczynek, przez panny młode, po skronie kobiet dojrzałych i staruszek młodych duchem.
  2. STYL WSPÓŁCZESNY – biżuteria ze szkła fusingowego, ceramiki, skóry oraz kamieni naturalnych– jest to biżuteria autorska, tworzona przez profesjonalnych artystów plastyków wyłącznie dla naszej firmy.

Wszyscy nasi twórcy są otwarci na sugestie i indywidualne potrzeby Państwa.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kontakt telefoniczny, mailowy, przez messenger, a przede wszystkim sklep internetowy, gdzie służymy naszą profesjonalną pomocą i radą. Można z nami uzgadniać kolorystykę, czy kształt i wygląd danego produktu wg Państwa indywidualnych potrzeb. Każda z naszych rzeczy, to małe dzieła sztuki wykonane z pasją, sercem i niezwykłą starannością.

GDZIE JESTEŚMY:


https://bizuteriagaliny.com.pl/

Facebook

Instagram

WYSTAWY, GIEŁDY KAMIENI I MINERAŁÓW, PRESTIŻOWE KIERMASZE I FESTIWALE na terenie całej Polski Niemiec i Czech

Polska

WROCŁAW –Jarmark Świętojański

Jarmark Bożonoradzeniowy

KRAKÓW – Jarmark Bożonarodzeniowy

GDAŃSK – Jarmark Dominikański

SOPOT – Cepeliada

KAZIMIERZ DOLNY NAD WISŁĄ – Festiwal Kazimiernikejszyn

Niemcy

DREZNO

Czechy

PRAGA

Wszędzie tam spotkacie Państwo nasze barwne stoiska, ozdobione wieloma rodzajami przepięknych wianków i pełne unikatowej biżuterii, wykonanej ze szkła, porcelany, ceramiki, skory i kamieni naturalnych.

Zarówno w naszych wiankach, jak i naszej biżuterii każda kobieta poczuje się pięknie i wyjątkowo a nasi sprzedawcy służą pomocą i radą, tak by każdej z Pań sprawić radość i nadać niepowtarzalny charakter i wydobyć tkwiące w niej piękno.